Psikolojik Danışmanlık

Doğa Yaşam Merkezi Yetişkin, Çocuk/Ergen ve Aile/Çift Danışmanlığında destek vermektedir .Danışmanlık talebiniz ve sorularınız için bizi arayın.

Refleksoloji

Refleksoloji Terapisi stresinizi ve gerginliğinizi azaltır, yaşam kalitenizi arttırır ve bedensel şikayetlerinizin çözümü olabilir. Refleskolojinin hangi alanlarda çalıştığını öğrenmek için sitemizi detaylı inceleyebilir, bizi arayabilirsiniz..Gelin görüşelim..

Randevu

Çalışma saatlerimiz her uzman için ayrı olmakla beraber haftanın 7 günü açığız. Masai saatleri içinde bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Hakkımızda

Doğa Yaşam Merkezi psikolojik danışmanlık ve refleksoloji alanında hizmet verme amacı ile kurulmuştur. Alanında uzman ekibi ile sizlere hizmet ve destek vermekteyiz.

Psikolojik Danışmanlık, Refleksoloji, Çocuk­ Ergen Danışmanlığı, Yetişkin Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Danışmanlığı Oyun Terapi hizmetlerini sunmak üzere Doğa Yaşam Merkezi'ne gelebilirsiniz.

Psikoloji 100%

Refleksoloji %100

Oyun Terapi %100

1

Danışman

1

Görüşme

1

Saat
//dogayasammerkezi.com/wp-content/uploads/2016/12/woman.png

Merkezimiz psikolojik danışmanlık ve refleksoloji alanında hizmet verme amacı ile kurulmuştur.

Hizmetlerimiz

Psikolojik Danışmanlık

Her yaş grubundaki birey, çift, aile ve kurumlarda oluşan sorun ve çatışmaların çözümüne yönelik önleyici ve sağaltıcı destek.

Çocuk ve Ergen Psikoloğu

Çocuk ve ergenlerle yürütülen terapi hizmetinde; çocuk ve ergenlerin yaşadığı duygusal, zihinsel ve davranışsal sorunlar çalışılır

Klinik Testler

Doğa Yaşam Merkezimizde zeka, gelişim ve kişilik testleri uzman ve deneyimli ekibimizce uygulanmaktadır.

Evlilik Danışmanlığı

Çift Terapisi veya Evlilik Terapisinde amaç ilişkilerinde bozulmalar yaşamış ve ya daha sağlıklı ilişki kurmak isteyen çiftlerin; partneriyle başvurduğu terapi çeşididir. Kişiler terapi yoluyla birbirlerini anlama, probleme farklı alternatif geliştirme ve sağlıklı iletişim kurma yoluna giderler.

Travma Terapisi

Travmalar her yaşta görülebilir. Travma yaşayan insanların sisteminde bozulmalar yaşandığı için yeni deneyimlere karşı doğru tepki veremezler. Emdr terapisi bu noktada çok önemli hala gelir. Kişinin travmalarını çalışarak kötü anıları silip bununla ilgili pozitif inanç yerleştirir . Ve kişi hayata sağlıklı açıdan bakmaya başlar.

Refleksoloji

Ayaklar vücudun aynası olduğu öğretisine dayanan, yaklaşık 12.000 yıllık bir tarihe dayanmaktadır. Merkemizde deneyimle ve uzman ekibimiz aracılığıyla refleksoloji terapisine katılabilirsiniz.

Terapi Teknikleri

Emdr Terapisi, Oyun Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bütüncül Psikoterapi

Refleksoloji Çeşitleri

Bebek Refleksolojisi, Engelli Refleksolojisi, Sağlıklı Yaşam Refleksolojisi

Refleksoloji Neler Çalışır?

-Serebral Palsy -Otizm -Bel/Boyun Fıtığı –Epilepsi̇ –Migren ve Baş Ağrısı -Panik Atak -Anksi̇yete -MMR -MS -Hormon Sorunları -Astım -Adet Düzensizliği -Cinsel Problemler -Asabi̇yet -Menapoz

Alanında Deneyimli ve Uzman

Ekibimiz

  • Kurucu

Selver Tanrıverdi

Kurucu / Halkla İlişkiler

Başak Tanrıverdi

Çocuk / Ergen Psikoloğu

  • Doğa Yaşam Merkezi Seminer Günleri